Prezent personalizowany: propozycje świątecznych podarunków dla całej rodziny [GALERIA]

Polacy coraz częściej znajdują prezent personalizowany pod choinką. Są oryginalniejsze od typowych zestawów z kosmetykami czy ubrań. Dzięki nim pokazujemy bliskim, jak bardzo są dla nas ważne więzy rodzinne.

Kupując podarunki dla rodziny, warto zwrócić uwagę na ich zainteresowania. Nie chcemy, żeby każdy robił dobrą minę do złej gry podczas rozpakowywania prezentów. Sprawdź jakie są największe pragnienia twoich bliskich i podaruj im prezent personalizowany!

>> Zobacz też: Prezenty pod choinkę dla przedszkolaka: 10 propozycji [GALERIA] >>

Prezent personalizowany: na czym polegają tego typu podarunki?

Podstawową zaletą prezentu personalizowanego, którą na pewno dostrzeże każdy obdarowany, jest fakt, że jest on skierowany konkretnie do danej osoby. Bez względu na to, jaką formę przyjmie, a może być ich wiele: od kubków, przez kalendarze, po... personalizowane wałki do pieczenia ciasta, prezent personalizowany jest sposobem, by przekazać bliskiej osobie informację: "jesteś dla mnie ważny/a, dlatego dobrałam dla ciebie taki wyjątkowy podarunek".

>> Czytaj także: Prezent na gwiazdkę dla męża. 10 pomysłów na prezent pod choinkę dla męża [GALERIA ZDJĘĆ] >>

Prezent personalizowany: jakie cieszą się największą popularnością?

Prezentem personalizowanym, który od lat jest popularny, są kalendarze, w którym obdarowany znajdzie zdjęcia swojej rodziny, przyjaciół i zaznaczone najważniejsze daty. Dużym powodzeniem cieszą się również kubki z wybranymi zdjęciami i podpisami, koszulki, poduszki, z odpowiednim przekazem. Można również kupić puzzle ze zdjęciem rodziny, wielki plakat, a nawet zaprojektować dla danej osoby buty czy kupić specjalny kalendarz.

>> Czytaj także: Prezent na gwiazdkę dla żony. 10 pomysłów na prezent pod choinkę dla żony [GALERIA ZDJĘĆ] >>

Prezent personalizowany: w jaki sposób można go zamówić?

Taki prezent możesz zamówić głownie w internecie, gdzie ceny są bardzo przystępne. Drugim sposobem na kupienie prezentu personalizowanego jest znalezienie w pobliżu swojego miejsca zamieszkania firmy, która tego typu podarunki produkuje. A jest ich coraz więcej. Czas realizacji zamówienia zależy od firmy. Lepiej jednak dmuchać na zimne i zlecić wykonanie prezentu dużo wcześniej przed wigilią, aby podarunek był gotowy na czas.

>> Zobacz też: Pakowanie prezentów w szary papier: krok po kroku >>

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2015-12-04
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.