Prezenty na Dzień Dziadka: 10 propozycji [GALERIA]

Dzień Dziadka przypada zawsze 22 stycznia, czyli dzień po Dniu Babci. Podczas tego święta skupiamy uwagę na osobie, która jest odpowiedzialna za kształtowanie naszego charakteru. To właśnie dzięki dziadkowi możemy dowiedzieć się, jak poradzić sobie w kryzysowych sytuacjach.

Dziadek to dla dziecka bardzo ważna osoba w życiu. To od niego uczy się jak być stanowczym, a zarazem wyrozumiałym. Pomaga najmłodszemu członkowi rodziny stawiać pierwsze kroki oraz konstruuje dla niego oryginalne zabawki, które nie są dostępne w sklepach. Spraw, aby teraz to on poczuł się wyjątkowo w ten szczególny dzień w roku.

>> Czytaj także: Szkoła dla babci i dziadka - czy warto uczyć dziadków wychowania dzieci? >>

Prezenty na Dzień Dziadka: co się dziadkowi spodoba?

Dziadkowie zazwyczaj mają wiele hobby. Wędkarstwo, kolekcjonerstwo, modelarstwo to tylko kilka z opcji. Spróbuj dostosować swój prezent do zainteresowań. Przykładowo dziadek, który kocha chodzić na ryby, może potrzebować nowego spławika lub przynęty. Kolekcjonerowi może zabrakło już miejsca we wszystkich klaserach albo stara się o rzadki zestaw znaczków dostępny tylko on-line. Natomiast dziadek, który skleja modele, możliwe, że bardzo pragnie nowego samochodu czy samolotu. Wystarczy tylko rozejrzeć się po mieszkaniu dziadków i odpowiedź masz podaną jak na tacy.

>> Sprawdź też: Opieka nad dzieckiem: czy płacić dziadkom za opiekę? >>

Prezenty na Dzień Dziadka: czego dziadkowi nie kupować?

Raczej zrezygnuj z kupowania dziadkowi np. kosmetyków. Wiadomo, że osoby w tym wieku mają już stale dobrane odpowiednie produkty, do których są przyzwyczajeni i nie lubią ich zmieniać. Kolejny krawat lub koszula mogą okazać się zbędne, jeżeli jego szafa pęka w szwach od tego typu garderoby. Pamiętaj również, żeby odstawić na bok pomysł kupowania leków np. na serce lub na pamięć.

>> Zobacz takze: Babcia i dziadek - ich rola w życiu naszym i dziecka >>

Prezenty na Dzień Dziadka: gdzie je kupić?

Mnóstwo inspiracji prezentowych znajdziesz na pewno w internecie. Istnieje wiele stron, które zajmują się tym tematem. Po wybraniu odpowiedniej kategorii zostaniesz przekierowany do propozycji na daną okazję. Jeżeli nie chcesz zamawiać podarunku w sieci, ponieważ wolisz obejrzeć go na żywo, możesz zajrzeć do sklepów stacjonarnych. Tam ekspedientka na pewno doradzi ci, jaki prezent będzie odpowiedni dla twojego dziadka.

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2016-01-08
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.