Prezenty pod choinkę dla przedszkolaka: 10 propozycji na prezent dla dziecka

Wybierając prezent pod choinkę dla przedszkolaka skup swoją uwagę na zabawkach edukacyjnych. Takie podarunki ucieszą dziecko, a jednocześnie będą korzystnie wpływać na jego rozwój. Jednym z prezentów może też być wymarzona rzecz z listu do św. Mikołaja.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ty nadal nie wiesz co kupić dziecku pod choinkę? Spróbuj zachęcić swoją pociechę do napisania listu do św. Mikołaja. Wtedy będziesz mieć 100-procentową pewność o czym marzy przedszkolak.

Prezent na mikołajki dla dziecka: jaki prezent pod poduszkę? 10 pomysłów >>

Prezenty pod choinkę dla przedszkolaka: czy warto kupować ubrania?

Z reguły dzieci najbardziej cieszą kolorowe zabawki znalezione pod choinką. Czy warto kupować ubrania? Możliwe, że tak. Jest to bardzo praktyczny podarunek, ale będzie to prezent wyłącznie dla rodziców. Natomiast dziecko może jedynie się obrazić i wpaść w histerię, że chciało lalkę czy samochód zdalnie sterowany. Lepiej więc skupić uwagę na potrzebach kilkulatka, w końcu to jedyny taki dzień w roku, w którym może spełnić swoje marzenia.

Prezent mikołajkowy: 10 propozycji prezentów dla dzieci do 50 zł [GALERIA] >>

Nie przegap

Prezenty pod choinkę dla przedszkolaka: książki i gry

Zabawki edukacyjne są jak najbardziej na plus. Dzięki nim łączymy przyjemne z pożytecznym. Dziecko cieszy się z nowej zabawki, a my dostrzegamy, jak dzięki niej się rozwija. Jeżeli pociecha jest trochę starsza i chcesz powoli wdrożyć naukę czytania, możesz sprezentować jej małą książeczkę z niewielką ilością tekstu. Zwróć uwagę również na gry planszowe. To najlepsza forma zabawy dla całej rodziny. Dzieci dzięki nim nauczą się współpracy oraz zdrowej rywalizacji.

Gadżety na mikołajki, które sprawdzą się jako prezent? >>

Prezenty pod choinkę dla przedszkolaka: wymarzone zabawki

Często dzieci, pisząc list do św. Mikołaja, wylewają morze pomysłów. Jeżeli masz ograniczony budżet, a zauważysz, że pociecha zaczyna wymyślać coraz droższe prezenty, wprowadź pewne zasady. Możesz powiedzieć dziecku, że ma wybrać tylko trzy zabawki, które chce najbardziej, ponieważ Mikołaj ma wiele dzieci do obdarowania. Jednak gdy podarujesz przedszkolakowi tylko przedmioty, które sam wybrał nie będzie miał niespodzianki otwierając prezenty. W takim przypadku wybierz tylko jedną lub dwie zabawki z listu, a resztę dobierz sama.

Prezent na Mikołaja: co kupić kobiecie? 10 propozycji [GALERIA] >>

Aktualizacja: 2016-11-15 Publikacja: 2016-11-15
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.