Wyznaj swoją miłość w WALENTYNKI: krótkie wierszyki z miłosnym wyznaniem

Walentynki
fot.: thinkstockphotos.com

Wierszyki walentynkowe z miłosnymi wyznaniami, wysyłane anonimowo to tradycyjny element święta zakochanych. Jeśli kochasz kogoś skrycie i do tej pory mu o tym nie powiedziałeś, skorzystaj z walentynkowej tradycji i wyślij anonimowy wierszyk z miłosnym wyznaniem. Zobacz nasze propozycje krótkich wierszyków na walentynki.

Walentynki to najlepszy moment, by powiedzieć ukochanej osobie, jak bardzo ją kochasz. Wyznaj swoje uczucia, wysyłając liścik z krótkim walentynkowym wierszykiem.

Wesołe dziś chmurki na niebie,
Bo ktoś bardzo lubi Ciebie.

Ćwierkają wróbelki od rana,
Że jesteś przez kogoś kochana.

Radosne nowiny ćwierkają ptaszyny-
Czy wiesz o tym, że
Ktoś uwielbia Cię?

Z okazji walentynek dla najpiękniejszej z dziewczynek

Z okazji dnia zakochanych dla najpiękniejszej damy

Prezent na walentynki dla niego - co kupić mężczyźnie?>>

Wesołe dzisiaj jest słonko,
Bo jesteś moją biedronką.

Wszyscy radosne mają minki,
Bo dzisiaj są walentynki!

Kukułeczka kuka
Że chłopaka szukasz?

Moja sympatia do Ciebie jest wielka -
Tajemnicza wielbicielka.

Amor mnie trafił swoją strzałą,
Jesteś dla mnie doskonałą!

Zgadnij, kto Cię tak lubi?
Może Cię kiedyś poślubi?

Ptaszki na drzewie ćwierkają,
Że inni Cię uwielbiają.

Wesołe dzisiaj chmurki,
Bo wszyscy dostają laurki.

Trójwymiarowa kartka walentynkowa [wideo]

Jeśli chcesz, by kartka walentynkowa, którą wręczysz ukochanej osobie, była wyjątkowa - zrób ją samodzielnie. Wystarczą dwa kolorowe kartoniki, nóż, linijka i ołówek. I oczywiście trochę cierpliwości. Pokażemy ci jak krok po kroku wykonać trójwymiarową walentynkę, która spodoba się nawet mężczyźnie, który nie przepada za słodką oprawą dnia zakochanych, przepełnioną serduszkami i amorkami.

Aktualizacja: 2017-02-15 Publikacja: 2017-01-31
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.