Życzenia wielkanocne: radosnych świąt życzy redakcja Mjakmama24.pl!

Wielkanoc
fot.: thinkstockphotos.com
Radosnych, spokojnych i pełnych uśmiechu świąt życzy redakcja Mjakmama24.pl!

Wszystkim użytkownikom serwisu Mjakmama.pl składamy najserdeczniejsze i najcieplejsze życzenia z okazji świąt wielkanocnych! Życzymy radosnych chwil przy wspólnym malowaniu pisanek, pysznych przysmaków na wielkanocnym stole oraz mokrego dyngusa. Cieszcie się tym wyjątkowym czasem!

Święta Wielkiejnocy to czas wyjątkowy, w którym powinniśmy na chwilę zwolnić, wyciszyć się i cieszyć odradzającym się życiem - i tym duchowym, i namacalnym, widocznym w postaci przebudzającej się po zimie przyrody. Ponieważ ze względu na złą aurę pogodową, z tym ostatnim może być w tym roku gorzej, spróbujmy skupić się na naszych wnętrzach i sprawić, by w te święta były jasne, czyste i pełne pozytywnych emocji :-)

Życzymy wam, abyście spędzili wyjątkowe chwile w gronie najbliższych. Śmiejcie się głośno przy wspólnym malowaniu pisanek, szykujcie koszyczki wielkanocne, pieczcie mazurki i babki. I nie przejmujcie się tym, że nie zdążyliście umyć wszystkich okien i nie przygotowaliście wielodaniowego świątecznego obiadu. Bądźcie wyrozumiali dla innych, ale też dla samych siebie!

Biesiadujcie przy stole, opowiadajcie dzieciom o tradycjach wielkanocnych, szukajcie niespodzianek zostawionych przez zajączka, świętujcie dyngusa. I odwiedzajcie bliskich - bo święta tylko wtedy są wspaniałe, gdy spędza się je w gronie ludzi bliskich naszym sercom.

Pięknej i radosnej Wielkanocy!

Katarzyna Stańczyk i Anna Sierant

Przygotowałyśmy dla was poradnik, który - mamy nadzieję - zainspiruje was do twórczego przeżywania tego szczególnego czasu:

* Pobierz życzenia wielkanocne

* Zainspiruj się pomysłami na Wielkanoc przygotowanymi przez Mjakmama24.pl [50 pomysłów na ozdoby wielkanocne i świąteczne dania]

* Zobacz, co powinno się znaleźć na każdym wielkanocnym stole

* Zobacz, jak zrobić żurek wielkanocny

* Zobacz, jak przyrządzić pyszne wielkanocne ciasta

* Zrób z dzieckiem wyjątkowe pisanki! [Pisanki decoupage krok po kroku]

* Zobacz, jak udekorować mieszkanie na święta

* Sprawdź, co w tym roku będziesz mógł zobaczyć w telewizji w święta

 

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2016-03-24
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.