Jak zagrać nudzie na nosie? Sposoby na dziecięcą nudę w domu

gry-planszowe-dla-dzieci

Okazuje się, że nawet latem pogoda nie zawsze dopisuje. Zdarza się też, że w wakacje, z powodu nadmiaru czasu, dzieciaki zwyczajnie się nudzą. Czym zająć dzieci w domu, aby dobrze się bawiły, a przy okazji czegoś nauczyły? Warto mieć w zanadrzu kilka popularnych gier planszowych. Ich kieszonkowe wydania umożliwią grę na stole, pod stołem, a nawet w domowej kryjówce dziecka.

Źródło: materiały prasowe
Mjakmama24.pl - forum mam
uaktualnij licznik
Przeczytaj też:
Pierwszy SAMODZIELNY WYJAZD DZIECKA NA WAKACJE - czy dziecko jest gotowe na pierwsze kolonie?
Pierwszy SAMODZIELNY WYJAZD DZIECKA NA WAKACJE - czy dziecko jest gotowe na pierwsze kolonie?

Pierwszy samodzielny wyjazd dziecka na wakacje może być trudny zarówno dla rodziców, ...

zobacz więcej

Newsletter

Forum Forum mjakmama

uzytkownik

A ja slyszalam ze poranione brodawki w 95% sa wynikiem zlego przystawiania dziecka a Ty Madzia pisalas chyba ze Mikolaj ...

uzytkownik

A ja myślę, że dziecko nie stoi na przeszkodzie do tego, aby się kształcić. :)

uzytkownik

Ja naliczylam nas z tabelki tylko 10. Ja bym reszte usunela bo jest nas sporo a wiekszosc wcale nic juz ...

facebook
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.