Brzuch ciążowy

Brzuch ciążowy - artykuły

Brzuch w ciąży

Jak rośnie brzuch w ciąży, czyli w którym miesiącu widać brzuch?

Każda kobieta oczekująca dziecka zastanawia się, kiedy będzie widać ciążę? Zobacz, jak rośnie brzuch w ciąży i od czego to zależy. To, w którym miesiącu ciąży widać brzuch zależy od wielu czynników: od figury przyszłej mamy, od tego, jak...
Pas ciążowy, brzuch ciążowy, ciąża

Pas ciążowy: dla kogo i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pas ciążowy pozwala odciążyć kręgosłup i może znacząco poprawić samopoczucie przyszłej mamy. Trzeba jednak wybierać go rozsądnie, aby nie zrobić sobie krzywdy. Na co zwrócić uwagę i czy każda kobieta może nosić pas ciążowy podtrzymujący?
bezpieczenstwo brzucha

6 najczęstszych pytań o bezpieczeństwo BRZUCHA W CIĄŻY. Co wolno, a czego nie. Jaką ochronę daje brzuch?

W ciąży warto zachować umiar. I nie chodzi tylko o niezdrową żywność, czy nadmierny stres, ale o pewne przyzwyczajenia, z których ryzyka nie zawsze zdajemy sobie sprawę. O ochronie dziecka w brzuchu matki opowiada Bożena Dudek, położna.
Co ty wiesz o brzuszku? 8 faktów o brzuchu w ciąży

Brzuch ciążowy: 10 faktów o brzuchu w ciąży

Odkąd wiesz, że jesteś w ciąży, każdego dnia oglądasz go i wsłuchujesz się w to, co dzieje się w środku. Kiedy spotykasz inne ciężarne, porównujesz wasze brzuszki i zastanawiasz się, skąd te różnice. Postaramy się, by twój słodki ciężar...
Interesujesz się brzuch ciążowy? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. brzuch ciążowy
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.