Dieta roślinna

Dieta roślinna - artykuły

laktoowowegetarianizm

Laktoowowegetarianizm - coraz popularniejsza odmiana diety wegetariańskiej

Laktoowowegetarianizm dla niektórych to tylko sposób odżywiania, zainteresowani tłumaczą, że to styl ich życia. Ta odmiana diety wegetariańskiej, czyli wykluczającej mięso, ale dopuszczającej jajka i produkty mleczne, jest coraz bardziej...
Interesujesz się dieta roślinna? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. dieta roślinna
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.