Gry

Gry - artykuły

niebezpieczne gry dla dzieci

ŚMIERTELNIE niebezpieczne gry dla dzieci! "Niebieski wieloryb" i "Jak stać się wróżką ognia?"

"Niebieski wieloryb" i "Jak stać się wróżką ognia?" to gry, o których w sieci ostatnio aż huczy! Setki nastolatków i dzieci popełniają samobójstwo, a nawet narażają na śmiertelne niebezpieczeństwo całe swoje rodziny! Jak ochronić dzieci i...
Interesujesz się gry? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. gry
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.