Jedzenie w ciąży

Jedzenie w ciąży - artykuły

Mięso

Jakie mięso można jeść w ciąży?

Zdrowa dieta przyszłej mamy to również wartościowe odżywczo mięso. W ciąży powinnaś je wybierać ze szczególną uwagą. Zobacz, jakie jego gatunki wybierać w okresie ciąży. 
Dieta w ciąży

Smaczne przepisy na jesień dla ciężarnej

Dieta w ciąży powinna być przede wszystkim zdrowa. Nie oznacza to jednak, że musi być nieapetyczna. Poznaj smaczne przepisy na jesień dla ciężarnej, dzięki którym dostarczysz sobie oraz dziecku potrzebnych składników odżywczych. Smarowidła...
mleko

DIETA CIĘŻARNEJ: ile mleka trzeba pić w ciąży?

Dieta w ciąży powinna być urozmaicona. Mleko i jego przetwory to ważny element diety w ciąży. Czy prawdą jest, że zbyt dużo mleka w diecie ciężarnej sprzyja alergii u dziecka?
Interesujesz się jedzenie w ciąży? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. jedzenie w ciąży
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.