Kalendarz ciąży

Kalendarz ciąży - artykuły

kalendarz taty

Kalendarz ciąży dla... TATY

Ciężarna zapewne prowadzi swój ciążowy kalendarzyk, zapisując choćby daty badań i wizyt u lekarza. Dlaczego ty miałbyś być gorszy i nie mieć swojego planu?
kalendarz ciazy trzeci trymestr miesiac po miesiacu

Kalendarz ciąży: trzeci trymestr – miesiąc po miesiącu

Trzeci trymestr ciąży, zwłaszcza jego ostatnie tygodnie, to okres niecierpliwego wyczekiwania na upragnione dziecko. Zniecierpliwienie przeplata się ze strachem. W tym okresie pojawiają się także dolegliwości związane z ciążącym już...
Interesujesz się kalendarz ciąży? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. kalendarz ciąży
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.