Kalendarz szczepień

Kalendarz szczepień - artykuły

Szczepienia

Szczepienia u dzieci: troska o dziecko przed nimi, w ich trakcie i po nich

Rodzicom bardzo zależy na tym, by ich dziecko doświadczało jak najmniej bólu. Jednak szczepienia u dzieci są takim elementem dbania o zdrowie najmłodszych, w którym nie da się go uniknąć. Choć ukłucie jest krótkotrwałe, dziecko reaguje na...
Szczepienia dzieci to kwestia, która wywołuje w Polsce coraz więcej dyskusji.

Szczepienia obowiązkowe i zalecane w 2014 r. Zobacz Program Szczepień Ochronnych

Program Szczepień Ochronnych (PSO) to dokument regulujący kwestię obowiązkowych i zalecanych szczepień dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczepienia obowiązkowe dotyczą dzieci od chwili narodzin do osiągnięcia przez nie 19. roku życia....
kalendarz szczepien na 2013 najwazniejsze zmiany

Kalendarz szczepień na 2013 – najważniejsze zmiany

Kalendarz szczepień reguluje kwestię szczepień obowiązkowych i zalecanych, i jest aktualizowany każdego roku. Dowiedz się, jakie zmiany wprowadzono w kalendarzu szczepień na 2013 rok w stosunku do kalendarza szczepień z 2012 roku.
Interesujesz się kalendarz szczepień? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. kalendarz szczepień
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.