Kawa a ciąża

Kawa a ciąża - artykuły

Kofeina w ciąży

Kofeina w ciąży - jaka dawka jest bezpieczna?

Czy kofeina w ciąży jest rzeczywiście niebezpieczna? Kiedyś nie pozwalano kobietom ciężarnym pić kawy, dziś jest już inaczej. Wyjaśniamy, ile kofeiny może bezpiecznie spożywać przyszła mama i jakie są jej najlepsze źródła.
zielona herbata

Co zamiast kawy? W ciąży - zielona herbata: właściwości i działanie

Zielona herbata ma właściwości pobudzające i może z powodzeniem zatąpić mocną kawę w ciąży. Odkąd jesteś w ciąży, zdarza ci się poczuć w środku dnia obezwładniającą senność. Jakże wtedy kusi myśl o kubku mocnej kawy! Lekarze doradzają...
Interesujesz się kawa a ciąża? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. kawa a ciąża
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.