Libido w ciąży

Libido w ciąży - artykuły

seks w ciazy

Brak ochoty na SEKS w CIĄŻY? Libido w ciąży: prawy i mity

Seks w ciąży to temat rzeka. U jednych kobiet ciąża to czas ochoty na seks i najintensywniejszych doznań, dla innych ciąża to czas największego spadku libido. Jak mówią lekarze: obie te postawy są całkiem normalne, a za ich rozbieżność...
Seks w ciąży, libido w ciąży

Brak ochoty na seks w ciąży – przyczyny. Co możesz poradzić na niskie libido w ciąży?

Brak ochoty na seks w ciąży może rodzić napięcie w związku. Jakie są jego przyczyny? Dlaczego warto działać, gdy nasze libido w ciąży jest niskie?
Porady ekspertów
Agnieszka Krakowiak
Agnieszka Krakowiak
specjalista: Specjalista pedagog
Interesujesz się libido w ciąży? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. libido w ciąży
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.