Luźne stolce

Luźne stolce - artykuły

intymne dolegliwosci i infekcje w ciazy infekcje pochwy nietrzymanie moczu hemoroidy zaparcia

Biegunka w ciąży: co pić i jeść?

Przyszłym mamom częściej dokuczają zaparcia, ale i biegunka w ciąży może się zdarzyć. Zobacz, co należy wtedy pić i jeść, aby jak najkrócej cierpieć.
Biegunka u dzieci - kiedy może być groźna

Biegunka u dzieci – kiedy może być groźna?

Biegunka może być groźna dla dzieci, gdyż częste oddawanie stolców, tym bardziej jeśli towarzyszą temu wymioty, sprawia, że malec traci więcej płynów niż wypija. Organizm ma coraz mniej wody i elektrolitów niezbędnych do prawidłowego...
Biegunka u dzieci – przyczyny i zapobieganie

Biegunka u dzieci: przyczyny i zapobieganie

Biegunka u dzieci zawsze budzi niepokój rodziców, zwłaszcza jeśli towarzyszą jej inne objawy, takie jak wymioty czy podwyższona temperatura ciała. Zwykle biegunka u dzieci jest spowodowana zakażeniem wirusowym albo bakteryjnym przewodu...
Interesujesz się luźne stolce? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. luźne stolce
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.