Luźne stolce

Luźne stolce - artykuły

Biegunka u dzieci - kiedy może być groźna

Biegunka ze śluzem i krwią u dziecka – kiedy biegunka może być groźna?

Biegunka może być groźna dla dzieci, gdyż częste oddawanie stolców, zwłaszcza ze śluzem i krwią lub jeśli towarzyszą temu wymioty, sprawia, że dziecko traci więcej płynów niż wypija, a to może prowadzić do odwodnienia.
Biegunka u dzieci – przyczyny i zapobieganie

Biegunka u dzieci: przyczyny i zapobieganie

Biegunka u dzieci zawsze budzi niepokój rodziców, zwłaszcza jeśli towarzyszą jej inne objawy, takie jak wymioty czy podwyższona temperatura ciała. Zwykle rozwolnienie u dzieci jest spowodowane zakażeniem wirusowym albo bakteryjnym przewodu...
intymne dolegliwosci i infekcje w ciazy infekcje pochwy nietrzymanie moczu hemoroidy zaparcia

Biegunka w ciąży: co pić i jeść?

Biegunka w ciąży zdarza się dużo rzadziej niż zaparcia, ale bez względu na przyczynę, trzeba sobie z nią szybko poradzić. Nieustanne bieganie do toalety nie służy ani tobie, ani dziecku, może doprowadzić również do groźnego odwodnienia....
Interesujesz się luźne stolce? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. luźne stolce
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.