Łyzeczkowanie macicy

Łyzeczkowanie macicy - artykuły

Trzecia faza porodu

Trzecia faza porodu - na czym polega i jak sobie z nią radzić

Gdy twoje dziecko jest już na świecie, a położna kładzie ci dzidziusia na brzuchu, nie oznacza to jeszcze końca porodu. Po dwóch pierwszych fazach przez tobą jeszcze urodzenia łożyska - faza trzecia. Trwa to od kilkunastu do 30 minut....
Porady ekspertów
Anna Osiecka
Anna Osiecka
specjalista: dietetyczka Natural Medical
Interesujesz się łyzeczkowanie macicy? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. łyzeczkowanie macicy
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.