Łyzeczkowanie macicy

Łyzeczkowanie macicy - artykuły

Trzecia faza porodu

Trzecia faza porodu - na czym polega i jak sobie z nią radzić

Gdy twoje dziecko jest już na świecie, a położna kładzie ci dzidziusia na brzuchu, nie oznacza to jeszcze końca porodu. Po dwóch pierwszych fazach przez tobą jeszcze urodzenia łożyska - faza trzecia. Trwa to od kilkunastu do 30 minut....
Interesujesz się łyzeczkowanie macicy? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. łyzeczkowanie macicy
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.