Małpi gaj

Małpi gaj - artykuły

Sala zabaw dla dzieci

Niebezpieczne sale zabaw dla dzieci? Szokujące wyniki Inspekcji Handlowej i UOKIK

Sale zabaw mogą być niebezpieczne dla dzieci - do takich wniosków doszła Inspekcja Handlowa i UOKIK, przeprowadzając wspólną kontrolę sal zabaw w centrach handlowych i rekreacyjnych. Największe wątpliwości budzą zapisy w regulaminach, że...
Interesujesz się małpi gaj? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. małpi gaj
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.