Obliczanie tygodnia ciąży

Obliczanie tygodnia ciąży - artykuły

jak przeliczyć tygodnie ciąży na miesiące

Który to miesiąc ciąży? Jak przeliczyć tygodnie ciąży na miesiące?

Zastanawiasz się, w którym miesiącu ciąży jesteś? Zobacz, jak przeliczyć tygodnie ciąży na miesiące i trymestry. Wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste. Dlatego przygotowaliśmy dla mam szybki przelicznik tygodni ciąży na miesiące.
Interesujesz się obliczanie tygodnia ciąży? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. obliczanie tygodnia ciąży
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.