Odcięcie pępowiny

Odcięcie pępowiny - artykuły

Pierwsze godziny po porodzie

Po porodzie w szpitalu - co się dzieje kilka godzin po urodzeniu dziecka?

Po porodzie w szpitalu pierwsze godziny są bardzo ważne dla każdej mamy. Jednak nie zawsze wiemy, jak w praktyce wygląda pierwsze 12 godzin spędzone w szpitalu. Jeśli nie wiesz, co cię czeka po urodzeniu dziecka - koniecznie przeczytaj...
owiniecie pepowina

Odcięcie PĘPOWINY - jak przebiega?

Pępowina pełni bardzo ważną rolę przez całą ciążę, dostarczając dziecku tlen i składniki odżywcze. Ale po porodzie trzeba się z pępowiną pożegnać: łagodnie, bezboleśnie i w najbardziej odpowiednim czasie.
Interesujesz się odcięcie pępowiny? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. odcięcie pępowiny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.