Odruchy pierwotne

Odruchy pierwotne - artykuły

Odruch Babińskiego

Odruch Babińskiego - na czym polega objaw Babińskiego

Odruch Babińskiego jest jednym z doruchów noworodkowych. Jak się objawia odruch Babińskiego? Połaskotany w stopę dorosły instynktownie podkurcza palce, niemowlę w takiej sytuacji napręży i wyprostuje palce, jednocześnie wykrzywiając stópkę...
Interesujesz się odruchy pierwotne? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. odruchy pierwotne
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.