Palenie w ciąży

Palenie w ciąży - artykuły

rzucenie palenie przed ciążą

Palenie przy dziecku: jak palenie wpływa na dziecko? Co to jest bierne palenie?

Jak palenie przy dziecku wpływa na jego rozwój? Palenie jest szkodliwe nie tylko dla osoby, która zaciąga się dymem. Oddychanie dymem jest nie mniej szkodliwe niż samo zaciąganie się nim. Sprawdź, jakie skutki ma "bierne palenie".
Palenie w ciąży

Czy palenie w ciąży szkodzi dziecku? [FILM]

Palenie w ciąży szkodzi rozwojowi płodu! Dzieci rodzą się mniejsze, zatrute, rodzą się nałogowcami - mówi Grzegorz Południewski, ginekolog. Czy nikotyna wpływa też na płodność?
Palenie w ciąży, czyli wpływ papierosów na zdrowie dziecka. Skuteczne metody walki z nałogiem.

Palenie w ciąży: jak zerwać z nałogiem w ciąży?

Wiesz, że palenie w ciąży szkodzi dziecku, a mimo to palisz, bo nie umiesz przestać? Skorzystaj z naszych rad, może wreszcie ci się uda rzucić palenie w ciąży.
Palenie w ciąży

PALENIE W CIĄŻY zwiększa ryzyko wystąpienia wady serca u dziecka

Palenie w ciąży jest wyjątkowo niebezpieczne i może poważnie zaburzyć rozwój dziecka. Z badań amerykańskich naukowców wynika, że palenie we wczesnym okresie ciąży zwiększa ryzyko wystąpienia wad serca u dziecka.
Używki w ciąży: palenie papierosów, alkohol, kawa, herbata, czekolada - czego unikać?

PALENIE PAPIEROSÓW W CIĄŻY: najbardziej szkodliwa używka

Choć tak wiele się mówi o szkodliwości papierosów, to aż co czwarta Polka w ciąży nie chce lub nie umie z nich zrezygnować. A konsekwencje nałogu mogą być fatalne.
Palenie w ciąży, czyli wpływ papierosów na zdrowie dziecka. Skuteczne metody walki z nałogiem.

Palenie w ciąży, czyli wpływ papierosów na zdrowie dziecka. Skuteczne metody walki z nałogiem

Jesteś w ciąży i palisz papierosy? Wiesz, że palenie w ciąży szkodzi dziecku i tobie? Nie udało ci się dotychczas pokonać nałogu? Teraz oczekujesz dziecka, masz więc doskonały powód i silniejszą niż dotąd motywację, by rzucić palenie. Nie...
Interesujesz się palenie w ciąży? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. palenie w ciąży
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.