Playlista do porodu

Playlista do porodu - artykuły

Muzyka do porodu. Playlista do porodu

Muzyka do porodu: idealna playlista na czas porodu

Muzyka do porodu jest coraz popularniejszym elementem wyprawki do szpitala. Polecają ją położne w szkołach rodzenia, a Spotify stworzył idealną playlistę na czas porodu. Muzyka w czasie porodu? Dlaczego nie! Zdaniem wielu lekarzy i...
Interesujesz się playlista do porodu? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. playlista do porodu
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.