Powietrza

Powietrza - artykuły

elektrolux

Jak zadbać o czyste powietrze w domu?

W jaki sposób zmniejszyć ilość kurzu, roztoczy i pleśni w otoczeniu dziecka? Pierwszym krokiem do stworzenia zdrowego domu jest zachowywanie w nim czystości. Skuteczne sprzątanie pozwala pozbyć się roztoczy i innych alergenów znajdujących...
Interesujesz się powietrza? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. powietrza
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.