Powikłania po szczepieniu

Powikłania po szczepieniu - artykuły

Gorączka po szczepieniu

Gorączka po szczepieniu. Sposoby na temperaturę po szczepieniu

Gorączka po szczepieniu to zjawisko dość częste. Zazwyczaj jednak Podwyższona temperatura ciała nie stanowi powodu do niepokoju w tej sytuacji. Warto wiedzieć, jak postępować, jeśli dziecko po szczepieniu gorączkuje.
szczepienie

Szczepienie na rotawirusy - wszystko o szczepionce na rotawirusy

Szczepionka na rotawirusy ma jedną wadę - może być podana tylko do 6. miesiąca życia. Nie podaje jej się starszym dzieciom i dorosłym. Jeśli więc chcesz uchronić dziecko przed grypą żołądkową, pamiętaj o podaniu szczepionki na rotawirusa w...
Interesujesz się powikłania po szczepieniu? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. powikłania po szczepieniu
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.