Przeciwciała IgM

Przeciwciała IgM - artykuły

Toksoplazmoza

Toksoplazmoza - objawy i leczenie toksoplazmozy w ciąży [WYWIAD]

Toksoplazmoza jest jedną z najczęściej występujących chorób pasożytniczych. Toksoplazmoza nie jest groźna dla kobiety, ale problem pojawia się wraz z zajściem w ciążę. Wtedy choroba jest niebezpieczna dla płodu. Czy kobieta z toksoplazmozą...
Interesujesz się przeciwciała IgM? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. przeciwciała IgM
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.