Przywileje rodziców

Przywileje rodziców - artykuły

Zasiłki rodzinne

Sprawdź zmiany w zasiłkach rodzinnych i dodatkach na dzieci

1 listopada nastąpiły zmiany w zasadach przyznawania zasiłków rodzinnych oraz dodatków na dzieci. Zmieniły się wysokość zasiłków rodzinnych oraz kryterium dochodowe, na podstawie którego przyznawane są świadczenia. Przeczytaj o zmianach w...
Zmiany w prawie pracy: wydłużony urlop macierzyński i ojcowski

Urlopy dla rodziców - kiedy i co ci się należy

Urlopy dla rodziców ułatwiają nie tylko opiekę nad dzieckiem, ale też pośrednio sprzyjają decyzji o powiększeniu rodziny. Sprawdź, jaki urlop przysługuje młodym rodzicom i na jaki zasiłek możesz liczyć.
urlop macierzyński

Urlop macierzyński 2017 - komu przysługuje, dokumenty, wniosek

Urlop macierzyński to ważna kwestia dla wszystkich kobiet, które zostaną w nadchodzącym roku mamami. Przeczytajcie więc, na jakich zasadach jest przyznawany jest urlop macierzyński, jaki jest jego wymiar i wysokość świadczenia w 2017 r.
Przywileje dla rodziny

Rodzice małych dzieci będą mogli pracować o godzinę krócej?

Jeden z rodziców dziecka do 10 roku życia będzie mógł pracować o godzinę krócej - taki projekt złożył do sejmu klub PSL. Dzieci, pracujących rodziców często spędzają w żłobku czy przedszkolu znacznie więcej niż 8 godzin. Dlatego ten...
Interesujesz się przywileje rodziców? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. przywileje rodziców
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.