Rożek niemowlęcy

Rożek niemowlęcy - artykuły

Rożki dla niemowląt

Rożki dla niemowląt. Jak wybrać dobry rożek dla dziecka?

Rożki dla niemowląt powinny znaleźć się w każdej wyprawce dla noworodka. Są one niezastąpione, szczególnie w pierwszych miesiącach życia. Rożek dla dziecka możemy używać do karmienia niemowlaka, usypiania lub jako ciepły podkład, przydatny...
Czym przykrywac niemowle

Śpiworek, kołdra, kocyk, a może rożek? Czym PRZYKRYWAĆ NIEMOWLĘ?

Niemowlę przykryte za lekko rozkopie się i zmarznie. Szczelnie otulone dziecko może zaś w środku nocy obudzić się spocone. Wybór okrycia do snu niemowlęcia nie jest taki prosty. Radzimy, czym najlepiej przykryć niemowlę.
Rożek dla dziecka

Rożek dla dziecka: czy warto go kupić? [GALERIA]

Rożek dla dziecka to bardzo przydatny gadżet juz od 1. dnia życia. Dzięki niemu niemowlak czuje się bezpiecznie i przytulnie w ramionach rodziców lub w łożeczku. Sprawdź, jaki rożek warto kupić dla swojej pociechy.
Interesujesz się rożek niemowlęcy? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. rożek niemowlęcy
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.