Sauna

Sauna - artykuły

Sauna w ciąży

Sauna w ciąży. Czy w ciąży można korzystać z sauny?

Sauna w ciąży to dosyć kontrowersyjny temat. Dla wielu osób korzystanie z sauny w ciąży powinno być zabronione. Czy korzystanie z sauny wymaga zgody lekarza? Sprawdź, kiedy sauna jest bezpieczna dla przyszłej mamy i dziecka, a kiedy może...
Interesujesz się sauna? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. sauna
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.