Seks analny

Seks analny Nie ma powodów, żeby rezygnować z seksu analnego w ciąży, jeśli były uprawiane przed zajściem w ciążę, pod warunkiem, że nie ma ku temu przeciwskazań lekarskich. O czym należy pamiętać, uprawiając w ciąży seks analny przede wszystkim - o zachowaniu bezwzględnej higieny. Najlepiej, żeby on nałożył odpowiednią prezerwatywę (przeznaczoną do seksu analnego, a więc odpowiedniej grubości) penetracja analna powinna mieć miejsce po penetracji waginalnej, nigdy odwrotnie, bo nawet przy dbałości o higienę może dojść do zakażenia dróg rodnych, a nawet zakażenia ogólnoustrojowego zawsze stosujcie (oboje!) lubrykanty, aby nie dopuścić do otarć naskórka, bo wówczas, przez drobne ranki, łatwiej będą wnikać zarazki przy najmniejszych problemach z próbą wtargnięcia jego penisa, od razu zrezygnujcie z dalszych prób najbezpieczniejsze pozycje to takie, w których oszczędzasz brzuszek, a więc np. pozycja kolankowo-łokciowa (najpowszechniejsza)

Seks analny - artykuły

Seks oralny i analny  w ciąży: czy to bezpieczne?

Seks oralny i analny w ciąży: czy to bezpieczne?

Nie ma powodów, żeby rezygnować z seksu oralnego czy analnego w ciąży, jeśli były uprawiane przed zajściem w ciążę, pod warunkiem, że nie ma ku temu przeciwskazań lekarskich. Bo, jak twierdzi seksuolog dr Stanisław Dulko,  w ciąży...
seks analny

Seks analny: tak czy nie? Kontrowersje wokół seksu analnego

Seks analny: na czym polega? Niechęć do seksu analnego może wynikać z lęku przed bólem, poczucia obrzydzenia (skojarzenia z wydalaniem), przekonań religijnych bądź uznania takiego zbliżenia za przejaw zboczenia. Czy partnerka powinna się...
Interesujesz się seks analny? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. seks analny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.