Sport dla ciężarnej

Sport dla ciężarnej - artykuły

Rower w ciąży

Jazda na rowerku stacjonarnym w ciąży: bezpieczna forma ruchu w ciąży

Jazda na rowerku stacjonarnym w ciąży to jedna z bezpieczniejszych form dbania o kondycję fizyczną przyszlej mamy. Jazda na rowerze to coraz popularniejszy sport Polaków. Czy jednak wskazany dla przyszłej mamy? Specjaliści uspokajają i...
ciaza w zimie

Ciąża w zimie - jak dbać o siebie będąc w zimie w ciąży

Sport to zdrowie. Niestety, w czasie ciąży trzeba zrezygnować i z jazdy na łyżwach, i z narciarstwa, bo ryzykujesz upadkiem. Ale są inne bezpieczne sposoby na utrzymanie świetnej formy w ciąży zimą. Zobacz jakie!
Interesujesz się sport dla ciężarnej? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. sport dla ciężarnej
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.