Stosunek

 

Stosunek przerywany
Stosunek przerywany to bardzo popularny (i bardzo nieskuteczny) sposób uniknięcia ciąży, ale nie jest to metoda antykoncepcji. Stosunek przerywany polega na wycofaniu penisa z pochwy tuż przed wytryskiem nasienia. Nie ma to szans powodzenia u mężczyzn pobudliwych ani ze skłonnością do przedwczesnego wytrysku. Ponadto jeszcze przed wytryskiem z penisa wydzielany jest płyn zawierający plemniki. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji! Dobrym sposobem jest prezerwatywa. Chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (także HIV/AIDS, WZW B), jest dostępna bez recepty, stosunkowo tania i do kupienia także w kioskach czy na stacjach benzynowych. Jednak wielu mężczyzn wykręca się od stosowania prezerwatywy, twierdząc, że z nią seks daje im mniej przyjemności.

Stosunek przerywany to bardzo popularny (i bardzo nieskuteczny) sposób uniknięcia ciąży, ale nie jest to metoda antykoncepcji. Stosunek przerywany polega na wycofaniu penisa z pochwy tuż przed wytryskiem nasienia. Nie ma to szans powodzenia u mężczyzn pobudliwych ani ze skłonnością do przedwczesnego wytrysku. Ponadto jeszcze przed wytryskiem z penisa wydzielany jest płyn zawierający plemniki.
Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji!
Dobrym sposobem jest prezerwatywa. Chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (także HIV/AIDS, WZW B), jest dostępna bez recepty, stosunkowo tania i do kupienia także w kioskach czy na stacjach benzynowych. Jednak wielu mężczyzn wykręca się od stosowania prezerwatywy, twierdząc, że z nią seks daje im mniej przyjemności.

 

Stosunek - artykuły

seks w ciąży

Współżycie w ciąży: odpowiedzi na najważniejsze pytania [TEST]

Współżycie w ciąży – niby normalna, ludzka rzecz, a jednak budzi wiele wątpliwości. Co wiesz na temat miłości fizycznej w czasie oczekiwania na dziecko i o współżyciu w ciąży? Oto odpowiedzi na najważniejsze pytania.
ból w czasie seksu

Ból podczas seksu: skąd się biorą takie zaburzenia seksualne?

Zaburzenia związane z odczuwaniem przez kobietę bólu w trakcie stosunku seksualnego są problemem dość często omawianym w gabinetach seksuologów. Gdy współżycie wiąże się z przykrymi doznaniami, trudno o utrzymanie satysfakcjonującego życia...
Seks w ciazy

Seks w ciąży: jak zachęcić partnera do współżycia w ciąży?

Dlaczego warto uprawiać seks w ciąży? Ciąża podkreśla kobiecość, dodaje seksapilu i sprawia, że częściej masz ochotę na seks. Czasem jednak partnerowi nie śpieszno do seksu w ciąży. Chciałabyś go do tego przekonać? Podpowiemy ci, jak...
Interesujesz się stosunek? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. stosunek
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.