Superfood

Superfood - artykuły

komosa ryżowa

Komosa ryżowa - czy warto jeść kaszę quinoa w ciąży?

Komosa ryżowa czyli kasza quinoa podbiła podniebienia Azteków tysiące lat temu, dziś przekonują się do niej także Polacy. Mimo swojej nazwy z ryżem ma niewiele wspólnego. Komosa ryżowa, przypominająca wyglądem drobną kaszę, to produkt...
Nasiona chia

Nasiona chia w ciąży - czy w czasie ciąży można jeść nasiona szałwii hiszpańskiej?

Nasiona chia są kulinarnym odkryciem ostatnich lat. Za ich rosnącą popularnością stoi imponująca zawartość ważnych składników odżywczych. Czy w czasie ciąży można jeśc nasiona chia?
superfood

SUPERFOOD czyli zdrowe jedzenie dla super dzieciaków

Zdrowe jedzenie nie musi być nudne i znienawidzone przez dzieci. Superfood staje się coraz modniejszy. To żywność szczególnie bogata w składniki odżywcze.
Interesujesz się superfood? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. superfood
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.