SuperStyler poród

SuperStyler poród - artykuły

 SuperStyler screen Facebook

Blogerka SuperStyler pokazała kontrowersyjne zdjęcia po porodzie. Przekroczyła granice intymności?

Blogerzy i celebrytki stale przekraczają granice publikując swoje prywatne zdjęcia w internecie. Jeśli myśleliście, że nic Was już nie zdziwi zobaczcie zdjęcia Marty Lech-Maciejewskiej! Prowadząca bloga...
Porady ekspertów
Agnieszka Krakowiak
Agnieszka Krakowiak
specjalista: Specjalista pedagog
Interesujesz się SuperStyler poród? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. SuperStyler poród
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.