Zabawa

Podróże z dzieckiem

Latino solo tylko dla pań

Kochasz tańczyć, a on nie? Zapisz się na latino solo. Przy latynoamerykańskich rytmach nogi same rwą się do tańca. Sprawdź, co to jest latino solo...

Strollercize, czyli ćwiczenia z wózkiem. Poznaj dyscyplinę sportu dla mam!

Strollercize to potwierdzenie tezy, że ludzka kreatywność jest nap...

zobacz więcej w dziale PODRÓŻE Z DZIECKIEM

Nowości dlarodzinki

Książki dla dzieci: książki z dzieciństwa w sam raz pod poduszkę! [7 PROPOZYCJI]

Książki z dzieciństwa na zawsze zostawiają ślad w dziecku. Co więc...

Audiobooki dla dzieci: idealny prezent dla najmłodszych [10 propozycji]

Audiobook sprawdzi się dla każdej, nawet tej najmłodszej, pociechy. Spraw swojemu dziecku na święta ulubioną bajkę w nowej wersji.

zobacz więcej w dziale NOWOŚCI DLARODZINKI
forum.mjakmama.pl
zakupy.mjakmama.pl
Magazyny
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.