#RazemPrzeciwKoronawirusowi. Pobierz plakat i pomóż sąsiadowi!

2020-03-16 19:13
Sąsiad pomoże - plakat
Autor: redakcja

Nie zapominajmy o tych, którzy są najbardziej narażeni na zakażenie koronawirusem, a którzy być może nie mają bliskich, na których mogliby liczyć w tym trudnym okresie epidemii.

W związku z epidemią koronawirusa zamieszczamy poniżej plakat do pobrania i wydrukowania. Za pomocą plakatu można zadeklarować swoją pomoc sąsiedzką (głównie osobom starszym, które nie mogą lub nie powinny wychodzić z domu, robić zakupów, załatwiać spraw w większych skupiskach).

Pobierz plakat, wydrukuj i rozwieś go w najbliższej okolicy jeśli chcesz wesprzeć tych, którzy potrzebują twojej pomocy podczas epidemii koronawirusa.

Pamiętaj, że pomagając osobom starszym i schorowanym możesz ich ustrzec przed koronawirusem, bo to właśnie oni są narażeni na największe niebezpieczeństwo.

Sąsiedzi, pomagajmy sobie w potrzebie!

#RazemPrzeciwKoronawirusowi

Pobierz plakat w wygodnym formacie pdf

Pasek. Loga
Autor: redakcja

Więcej o koronawirusie:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie! Z kodem rabatowym: "wiosna" tylko 2,50 zł za 96 stron porad o zdrowiu! Dodatkowo otrzymasz dostęp do numerów archiwalnych. W nr 4/2020 „Zdrowia m.in.: poradnik alergika, choroby zakaźne pod lupą, „młody” zawał serca, mity o recyklingu.

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 4/2020
KOMENTARZE