Dramatyczny apel Zielińskiej, Wiktorkowi został ostatni dzień. "Wierzę w cuda"

2024-01-15 11:34

Katarzyna Zielińska ponownie zaapelowała w swoich mediach społecznościowych o wsparcie zbiórki małego Wiktorka Ratajczaka, cierpiącego na złośliwy nowotwór wątroby. To ostatni dzień zbiórki dla małego wojownika, który przebywa w szpitalu w Stanach Zjednoczonych. Aby kontynuować leczenie, chłopiec potrzebuje już tylko 164 tys. złotych. To zaledwie 3,5 proc. całej uzbieranej dotąd kwoty.

Dramatyczny apel Zielińskiej, Wiktorkowi został ostatni dzień. Wierzę w cuda
Autor: Instagram @katarzynazielinska Dramatyczny apel Zielińskiej, Wiktorkowi został ostatni dzień. "Wierzę w cuda"

Aktorka Katarzyna Zielińska wyjątkowo mocno zaangażowała się w zbiórkę funduszy na leczenie 4-letniego Wiktora chorego na nowotwór złośliwy wątroby. Głośny apel aktorki o pomoc już niejednokrotnie było można usłyszeć w mediach społecznościowych. Aktorka jakiś czas temu poleciała nawet do szpitala w Bostonie, gdzie chłopiec jest leczony, by osobiście dodać mu otuchy. Jednocześnie cały czas nagłaśnia w swoich kanałach informacje o zbiórce pieniędzy dla swojego małego przyjaciela.

Niestety mimo dużego wysiłku i zaangażowania w zbiórkę nadal brakuje 164 tys. złotych. I choć patrząc na ogólną kwotę, jaką chłopiec musiał uzbierać (ponad 4,7 miliona złotych), to już naprawdę niewiele, to jej uzbieranie w jeden dzień to ogromne wyzwanie.

Nowotwór nie wyklucza bycia rodzicem. Dr Jarosław Kaczyński: "Trzeba tego wymagać od lekarzy"

„Chce wrócić do braciszka”. Katarzyna Zielińska prosi o wsparcie dla Wiktorka

W ostatnim poście na swoim koncie na Instagramie @katarzynazielinska aktorka opublikowała najnowsze informacje o chłopcu i stanie jego zbiórki, wystosowując błagalny apel.

„Wierzę w cuda. Ostatni dzień zbiórki” – napisała.

Do posta zaś dołączyła kilka swoich zdjęć z małym wojownikiem. Na jednym z nich aktorka trzyma w ręku tabliczkę z poruszającymi słowami: „To jest mój przyjaciel Wiktor. Walczy z nowotworem złośliwym wątroby. Jego marzeniem jest wrócić zdrowym do swojego braciszka”.

Chłopcy widzieli się dosłownie kilkanaście dni w swoim życiu, ponieważ starszy z nich - Wiktorek - ostatnie półtora roku spędza głównie w szpitalach.

Zbiórkę małego wojownika znajdziecie pod adresem: https://www.siepomaga.pl/wiktorek-ratajczak

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza