Kup nowy numer M jak mama i wygraj weekend na Mazurach!

2019-08-08 13:28
okladka m jak mama 09/19
Autor: redakcja

W najnowszym numerze M jak mama znajdziesz wiele ciekawych tematów dotyczących ciąży oraz zdrowia i wychowania dzieci. Kupując wrześniowe wydanie magazynu masz też szansę przedłużyć sobie wakacje. A to za sprawą konkursu, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt na Mazurach.

Magazyn „M jak Mama” oraz serwis Mjakmama.pl ogłaszają konkurs, w którym można wygrać
fantastyczne nagrody. Wystarczy, że kupisz wrześniowe wydania magazynu i odpowiesz na  pytanie konkursowe. Do wygrania zestawy dużych baniek mydlanych TUBAN oraz nagroda główna: weekendowy pobyt rodzinny w Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK na Mazurach.

W nowym numerze M jak mama znajdziesz również wiele ciekawych artykułów dotyczących ciąży, między innymi tekst o prawach i przywilejach kobiet zatrudnionych na etacie i o tym, które warzywa i owoce są szczególnie korzystne dla ciąży. Koniecznie zapoznaj się też z naszymi radami, które pomogą ci urodzić naturalnie. A jeśli masz już dzieci, przeczytaj, jaką matę edukacyjną kupić niemowlakowi i jak wspierać wcześniaka w doganianiu rówieśników.

Dołącz do czytelniczek M jak mama i kup aktualne wydanie magazynu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, jak jakie prawa i przywileje mają ciężarne zatrudnione na etacie, a także: co pomoże ci urodzić naturalnie i jak wspierać wcześniaka. Przeczytaj również, jaką matę edukacyjną kupić niemowlakowi.

Kup dostęp od 2,50 zł
okladka m jak mama 09/19
KOMENTARZE