Lewandowscy po raz kolejny zdobyli się na piękny gest. Centrum Zdrowia Dziecka dziękuje

2022-11-16 10:48

Na profilach społecznościowych Centrum Zdrowia Dziecka opublikowano wpisy z podziękowaniami dla Anny i Roberta Lewandowskich „za zakup dwóch specjalistycznych aparatów do znieczulenia, które już pracują na Bloku Operacyjnym”. To nie pierwsza taka pomoc dla tej placówki z ich strony – podkreślono w poście.

Lewandowscy po raz kolejny zdobyli się na piękny gest. Centrum Zdrowia Dziecka dziękuje
Autor: instagram/@annalewandowskahpba Lewandowscy po raz kolejny zdobyli się na piękny gest. Centrum Zdrowia Dziecka dziękuje

Anna i Robert Lewandowscy od wielu lat angażują się w działania charytatywne na rzecz chorych dzieci. Swoją pomoc kierują zarówno pod adresem konkretnych dzieci, które zbierają pieniądze na kosztowne leczenie, jak również instytucji, które na co dzień pomagają dzieciom.

Przeczytaj także: Pierwszy raz pokazała w mediach twarz synka. Zdecydowała się na to w słusznej sprawie

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!

Anna i Robert Lewandowscy wspierają Centrum Zdrowia Dziecka

„Serdeczne podziękowania dla Fundacja Positive Ways oraz Anna Lewandowska i Robert Lewandowski za zakup dwóch specjalistycznych aparatów do znieczulenia, które już pracują na Bloku Operacyjnym. Sprzęt o wartości 500 tys. zł do tej pory był wykorzystany przy niemal 100 zabiegach” – czytamy w oficjalnym podziękowaniu CZD.

W dalszej części podkreślono, że to nie pierwszy raz, kiedy para hojnie wspiera Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

„To już kolejne wsparcie Anny i Roberta Lewandowskiego dla naszego szpitala, który razem z żoną od wielu lat wspierają IPCZD. Ania i Robert m.in. przekazali środki dla Kliniki Neurochirurgii oraz wsparli remont Oddziału Rehabilitacji” – podkreślono.

Przeczytaj także: Dominika Gwit otwarcie o ciąży w wydaniu plus size. Fanki pytają, ile przytyła i czy stosuje dietę

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza