Stępień pokazuje prezent, którego nie doczekał jej synek. "Ciocia wierzyła, że wyzdrowiejesz"

2023-01-20 15:15

Magdalena Stępień próbuje wrócić do normalnego życia po śmierci Oliwierka. Z początkiem roku postanowiła wybrać na pierwszy urlop po stracie synka. Odwiedziła swoją rodzinę za granicą. W jednej z relacji podzieliła się z obserwatorkami fotografią prezentu, jaki Oliwierkowi kupiła ciocia. „Odwiedziłam ciocię niestety sama”.

Magdalena Stępień pokazuje prezent od cioci, na który nie doczekał się jej synek. Wróciło ze mną do Polski
Autor: Instagram/@magdalena_stepien Magdalena Stępień pokazuje prezent od cioci, na który nie doczekał się jej synek. "Wróciło ze mną do Polski"

Magdalena Stępień stara się pogodzić ze stratą syna. Oliwier zmarł pod koniec lipca 2022 roku po długim leczeniu nowotworu wątroby. Po odejściu synka uczestniczka „Top Model” zniknęła na jakiś czas z mediów społecznościowych, by w samotności przeżyć żałobę. Wróciła za jakiś czas, kiedy poczuła, że rozmowa o Oliwierku pomaga jej złapać życiową równowagę. Zaznacza, że teraz zamierza walczyć o swoje życie i pomagać innym mamom, które tak jak ona doświadczyły straty dziecka.

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Oliwier przegrał walkę z nowotworem

Magdalena Stępień na pierwszych wakacjach po śmierci synka

2023 rok uczestniczka „Top Model” postanowiła zacząć od urlopu. Odwiedziła za granicą swoją rodzinę. Był to pierwszy lot bez Oliwierka i pierwszy urlop bez niego.

Ostatni rok był najtrudniejszym w moim życiu

- przyznała.

W dalszej części wpisu modelka podkreśliła, że próbuje stanąć na nogi, choć jest to bardzo trudne - Uśmiecham się, próbuję żyć, ale w sercu jedna, wielka pustka.

Przy okazji podziękowała wszystkim osobom, które są blisko i ją wspierają. - Pomimo tego co mnie spotkało, jestem wdzięczna za osoby które mam teraz obok, które dbają i wspierają mnie, aby nie dopadła mnie żadna depresja czy załamanie. Dziękuje Wam, za ogrom wiadomości które od Was otrzymuje. Uśmiech na mojej twarzy to zasługa mojej rodziny i przyjaciół, z którymi obecnie przebywam i którzy dbają o mnie, abym jakoś zaczęła dalej żyć – wyznała.

Na Oliwierka czekał prezent od cioci. „Odwiedziłam ciocię niestety sama”

W trakcie pobytu u rodziny Magdalena Stępień doświadczyła wzruszającego momentu. W domu krewnych czekał na Oliwierka prezent od cioci. Kobieta była pełna nadziei, że chłopiec wyzdrowieje i przyleci do niej w odwiedziny. Fotografię upominku modelka umieściła w jednej ze swoich relacji i podpisała ją takimi słowami:

„Ciocia Ola do końca wierzyła, że wyzdrowiejesz. Kupiła Tobie nawet ubranko i czekało na Ciebie, aż je Tobie da, jak przylecimy ich odwiedzić. Odwiedziłam ciocię niestety sama, a ubranko wróciło ze mną do PL. Wspomnienia nie umierają! Mój Aniołek”.

Magdalena Stępień pokazuje prezent od cioci, na który nie doczekał się jej synek. Wróciło ze mną do Polski
Autor: Instagram/@magdalena_stepien Magdalena Stępień pokazuje prezent od cioci, na który nie doczekał się jej synek. "Wróciło ze mną do Polski"