Nowy numer magazynu "Dziecko, zakupy i my" już w kioskach!

2019-11-26 12:55
dziecko zakupy i my 2/19
Autor: redakcja

Już od dziś dostępny jest nowy numer magazynu „Dziecko, zakupy i my”, w którym znajdziecie 192 strony inspiracji dla mamy i taty. A w prezencie dostaniecie kalendarz z Myszką Norką.

Przed nami długie zimowe wieczory i okazja, by poczytać nowe wydanie magazynu „Dziecko, zakupy i my”. To 192 strony inspiracji dla mamy i taty. Znajdziecie tu mnóstwo artykułów, m.in. o pielęgnacji dziecka i mitach związanych z przeziębieniem, pomysły na wyposażenie i aranżację wnętrza, porady – m.in. jak skutecznie uśpić malucha i jak wybrać dobry wózek.

Jeśli szukacie inspiracji, jakie zabawki i gry kupić na gwiazdkę swoim dzieciom - tu również znajdziecie odpowiedź na to pytanie. W magazynie możecie obejrzeć 273 produkty dla całej rodziny. A w prezencie - otrzymacie kalendarz z Myszką Norką.

Magazyn "Dziecko, zakupy i my" jest dostępny w cenie 4,99 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W numerze 3/2020 "Zdrowia": odchudzanie według typu sylwetki, chorobę poznasz po zapachu, ból można leczyć, życie ze schizofrenią, siarka w pielęgnacji urody, jak przechowywać żywność. Miesięcznik "Zdrowie" to pakiet rzetelnej wiedzy i sprawdzonych porad!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 3/2020
KOMENTARZE