Nowy numer magazynu "Dziecko, zakupy i my" już w kioskach!

2019-11-26 12:55
dziecko zakupy i my 2/19
Autor: redakcja

Już od dziś dostępny jest nowy numer magazynu „Dziecko, zakupy i my”, w którym znajdziecie 192 strony inspiracji dla mamy i taty. A w prezencie dostaniecie kalendarz z Myszką Norką.

Przed nami długie zimowe wieczory i okazja, by poczytać nowe wydanie magazynu „Dziecko, zakupy i my”. To 192 strony inspiracji dla mamy i taty. Znajdziecie tu mnóstwo artykułów, m.in. o pielęgnacji dziecka i mitach związanych z przeziębieniem, pomysły na wyposażenie i aranżację wnętrza, porady – m.in. jak skutecznie uśpić malucha i jak wybrać dobry wózek.

Jeśli szukacie inspiracji, jakie zabawki i gry kupić na gwiazdkę swoim dzieciom - tu również znajdziecie odpowiedź na to pytanie. W magazynie możecie obejrzeć 273 produkty dla całej rodziny. A w prezencie - otrzymacie kalendarz z Myszką Norką.

Magazyn "Dziecko, zakupy i my" jest dostępny w cenie 4,99 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, co jeść w ciąży, by nie mieć anemii i jakie nazwisko może nosić nowo narodzone dziecko. Przeczytaj również o tym, jak uniknąć błędów przy karmieniu piersią i dowiedz się, co czuje rodzący się maluch

Kup dostęp od 2,50 zł
okladka m jak mama 1/20
KOMENTARZE