Podglądał 6-latkę na basenie i masturbował się. "Nie byłam świadoma, że nagrywał moje dziecko"

2023-07-13 12:50

We wtorek na basenie Chwiałka w Poznaniu doszło do bulwersującej sytuacji. Mama 6-letniej dziewczynki przyłapała nastolatka na tym, że nagrywa telefonem scenę, jak jej córka się przebiera, masturbując się przy tym. Kobieta zgłosiła sprawę na policję i poinformowała lokalne media.

Podglądał 6-latkę na basenie i masturbował się. Nie byłam świadoma, że nagrywał moje dziecko
Autor: Getty images Podglądał 6-latkę na basenie i masturbował się. "Nie byłam świadoma, że nagrywał moje dziecko"

Całą sytuację opisała w wiadomości wysłanej do portalu epoznan.pl. "Na basenie Chwiałka złapałam nastolatka nagrywającego przebieranie się mojej 6-letniej córki w zwodzie, masturbującego się. Mimo interwencji ochrony nie udało nam się go złapać" - napisała mama dziewczynki.

Matka z siostrą zatrzymała pedofila

Poznań. Nastolatek podglądał 6-latkę na basenie i masturbował się

Kobieta od razu po tym, jak jej córka powiedziała jej o wszystkim, próbowała rozmawiać z chłopakiem, ale bezskutecznie. Nastolatek nie opowiedział na żadne jej pytanie. "Nie mówił nic, pytałam go dlaczego tak się zachowuje i gdzie są jego rodzice. Nie powiedział ani słowa" – relacjonuje kobieta.

Jak dodała nie była wówczas świadoma, że chłopak nagrywa jej dziecko. Nastolatek bardzo szybko oddalił się z miejsca. "Nie byłam już w stanie go dogonić. Nie zdołali go też znaleźć pracownicy ochrony i ratownicy" - mówi.

Wrzucasz zdjęcia dziecka do internetu? Ta afera pedofilska wstrząsnęła mamami na całym świecie

Mama 6-latki nagłaśnia sprawę ku przestrodze

Jak przyznaje mama pokrzywdzonej dziewczynki, zdecydowała się opisać całą sprawę w mediach, by uchronić inne dzieci przed potencjalnym zagrożeniem. "Jeżeli zrobił coś złego wczoraj i znów próbował dziś, może uda się uchronić przed tragedią jakieś dziecko" – napisała w liście do redakcji epoznan.pl.

Mama 6-latki przyznała także, że po zdarzeniu rozmawiała z innymi osobami przebywającymi na basenie. Jedna z kobiet powiedziała jej, że widziała wcześniej nastolatka w wieku około 13-15 lat, który obserwował dzieci. Jego rysopis zgadzał się z opisem przedstawionym przez mamę 6-latki.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Spraw Nieletnich.

Policjantka ostrzega rodziców na plaży. "Szanujcie ciała swoich dzieci"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza