Policja opublikowała zdjęcia 10-letniej Sary. Dramatyczny apel o pomoc

2023-09-25 9:37

Ciało 10-letniej dziewczynki zostało znalezione w jej domu rodzinnym. Na ciele Sary były widoczne obrażenia, a policja zatrzymała trzy osoby, które mogą być powiązane ze śmiercią dziecka.

Policja udostępniła zdjęcia 10-latki
Autor: Getty Images Policja udostępniła zdjęcia 10-letniej Sary

Policja opublikowała zdjęcia 10-letniej dziewczynki, której ciało znaleziono w domu pod Londynem. To Polka, córka Olgi Sh. oraz Urfana Sh., która mieszkała w Surrey pod Londynem. Służby mają nadzieję, że dzięki temu zgłoszą się do nich osoby, których informacje pozwolą dowiedzieć się więcej o tym, jak wyglądały ostatnie dni życia dziecka.

"Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy już się z nami skontaktowali i chciałbym podkreślić, że każda informacja, bez względu na to, jak mało znacząca może się wydawać, jest analizowana przez zespół dochodzeniowy" - powiedział detektyw Mark Chapman.

Tragedia w Szczecinie śmierć dziecka w samochodzie

Ciało 10-latki znaleziono w domu

Ciało 10-letniej dziewczynki znaleziono w jej domu pod Londynem. Były na nim widoczne rozległe obrażenia, które sugerują, że dziecko mogło przed śmiercią być ofiarą przemocy. Od początku policja poszukuje w tej sprawie trzech osób, które wyjechały do Islamabadu jeszcze przed odnalezieniem ciała dziecka: ojca dziecka, jego młodszego brata oraz 29-letniej partnerki.

Cała trójka została aresztowana na lotnisku po powrocie do Wielkiej Brytanii. "Dwaj mężczyźni w wieku 41 i 28 lat oraz kobieta w wieku 29 lat zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa po opuszczeniu pokładu samolotu lecącego z Dubaju. Obecnie przebywają w areszcie i zostaną przesłuchani w odpowiednim czasie" - poinformowała wówczas policja hrabstwa Surrey.

Dziewczynka była ofiarą przemocy?

Policja nie publikuje na razie szczegółowych informacji na temat dziecka. Nie wiadomo, czy Sara była ofiarą przemocy, ale jak powiedziała jej matka mediom, jej ciało miało wiele obrażeń. Matka dziecka miała trudności z tym, by ją rozpoznać.

Policja zatrzymała też piątkę dzieci, z którymi osoby dorosłe uciekły do Pakistanu. Dzieci na razie zostały umieszczone w domu opieki.

Czytaj: Jak poznać, że dziecku dzieje się krzywda?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza