Półnagie i pijane kobiety rzucały dzieckiem jak piłką. Przechodnie próbowali je powstrzymać

2023-09-21 9:31

Był środek nocy, a one w samych kostiumach kąpielowych, będąc pod wpływem sporych ilości alkoholu, miały pod opieką dziecko. Gdy przechodnie zaczęli zwracać im uwagę w trosce o bezpieczeństwo niemowlęcia, zrobiły się agresywne i zaczęły zaczepnie podrzucać dzieckiem. Filmik z tego zdarzenia jest przerażający.

Pijane matki rzucały się dzieckiem.
Autor: Getty Images/ YouTube screenshot Pijane matki rzucały się dzieckiem.

Do skandalicznych scen doszło w połowie września na Florydzie w USA. Dwie wyraźnie pijane kobiety, mające pod opieką niemowlę, wzbudziły swoim zachowaniem niepokój wśród przechodniów. Między sporą grupą osób doszło do awantury, w wyniku której niemowlę trafiło do szpitala, a jego pijane opiekunki - do aresztu. 

Przeczytaj też: Warka: pijana w sztok matka wiozła synka samochodem. "Mundurowi wyczuli silną woń alkoholu"

16-letni kierowca wjechał skodą na chodnik i zabił kobietę. Wiózł pijanego 26-latka

Dowiedz się: Kielce. Pijana matka zamknięta z córką w tapczanie. Zareagował zaniepokojony ojciec

Szokujące sceny na ulicach Florydy

Według dziennika New York Post, zatrzymane kobiety to 19-letnia Brianna Lafoe i 20-letnia Sierrah Newell. Jak się okazuje policję zawiadomili pracownicy okolicznego baru, wokół którego rozpętała się awantura. W zgłoszeniu pojawiły się informacje o pijanych i agresywnych kobietach, które mają pod opieką dziecko, a także atakują próbujących je odebrać ludzi. 

Jedna z kobiet miała chodzić o kulach, które zostały odstawione obok. Według świadków próbowała ona uderzać nimi interweniujące osoby i odganiać interweniujących od koleżanki trzymającej dziecko. W tym samym czasie druga kobieta ostentacyjnie podrzucała niemowlę, podchodziła też do grupki osób wymachując jedną ręką, a drugą trzymając niedbale niemowlę. 

Pijane kobiety otrzymały liczne zarzuty

Kobiety zostały zatrzymane tej samej nocy, a niemowlę trafiło do szpitala. Z doniesień policji wynika, że miało ono czerwone ślady na plecach i podejrzenie złamania ręki. Funkcjonariusze nie zdradzają jednak, jaka relacja była pomiędzy kobietami a niemowlęciem.

Wiadomo, że obydwie zostały oskarżone o znęcanie się nad dzieckiem. Ta z nich, która w trakcie zdarzenia zajęła się odganianiem przechodniów, otrzymała również zarzut pobicia z kaucją w wysokości 3,5 tys. dolarów. Co więcej obydwie nielegalnie spożywały alkohol, który jest w Stanach legalny dopiero od 21. roku życia. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza