W Dzień Kobiet zamiast kwiatów #PodarujWsparcie

2022-03-08 12:07

W Dzień Kobiet, zgodnie z tradycją, panie otrzymują kwiaty i drobne upominki. Ten 8 marca będzie jednak zupełnie inny. Niech stanie się on okazją do okazania wsparcia wszystkim kobietom, które uciekły z Ukrainy ze strachu przed wojną. Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest!

W Dzień Kobiet zamiast kwiatów #PodarujWsparcie
Autor: materiały prasowe

Pamięci, otuchy i wyrazów solidarności potrzebują dziś szczególnie kobiety z Ukrainy. W obliczu wojny, wiele z nich opuściło swoich mężów i partnerów, uciekając w poszukiwaniu bezpieczeństwa do Polski. Inne wciąż kryją się w schronach ze swoimi dziećmi lub walczą ramię w ramię z ukraińskimi żołnierzami.

Chcesz pomóc? Kliknij!

Okażmy im wsparcie, którego tak bardzo potrzebują! Zamiast kupować dziś kwiaty, które będą cieszyć oko zaledwie przez kilka dni, dołącz do zbiórki organizowanej przez Fundację Ocalenie.

Chcesz pomóc? Kliknij TUTAJ, aby przenieść się do zbiórki prowadzonej na Facebooku przez Fundację Ocalenie.

Fundacja Ocalenie od lat wspiera obywatelki i obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce. Teraz wsparcia szczególnie potrzebują kobiety i ich rodziny uciekające przed wojną. Pracownicy fundacji oferują pomoc prawną, psychologiczną oraz rzeczową. Są tam, gdzie mogą czynić dobro. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy uda się czynić go jeszcze więcej. Liczy się każdy gest.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza