Wstrząsająca tragedia w Zgorzelcu. Bulterier zagryzł 2-miesięczną dziewczynkę

2024-01-03 9:05

Pies rasy bulterier zaatakował 2-miesięczną dziewczynkę w jednym z domów w Zgorzelcu. Niemowlę natychmiast trafiło do szpitala, niestety mimo ogromnych wysiłków lekarzy jego życia nie udało się uratować.

Wstrząsająca tragedia w Zgorzelcu. Bulterier zagryzł 2-miesięczną dziewczynkę
Autor: Getty images Wstrząsająca tragedia w Zgorzelcu. Bulterier zagryzł 2-miesięczną dziewczynkę

Do tej niewyobrażalnej tragedii doszło we wtorek, 2 stycznia w godzinach popołudniowych w Zgorzelcu na Dolnym Śląsku. Po godzinie 16 w jednym z domów pies rasy bulterier pogryzł 7-tygodniową dziewczynkę. Jak podaje RMF FM dziecko zostało przetransportowane do lokalnego szpitala.

Pies pogryzł 12-latka. Dzieci były same w mieszkaniu

- Doszło do niewyobrażalnej tragedii. Około godz. 16.30 zespół pogotowia ratunkowego przywiózł do naszego szpitalnego oddziału ratunkowego 7-tygodniową dziewczynkę z objawami pogryzienia przez psa - powiedział w rozmowie z muzyczneradio.pl Marcin Wolski, dyrektor do spraw lecznictwa szpitala w Zgorzelcu.

Jak poinformował niemowlę miało dotkliwe obrażenia w okolicach głowy. Niestety medykom nie udało się go uratować.

- Stan dziecka był na tyle ciężki, że nawet natychmiastowo podjęta reanimacja nie przyniosła skutku. Dziewczynka zmarła o godz. 18.10 – przekazał.

Okoliczności tragedii wyjaśniają teraz śledczy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza