Znamy go jako twardziela z ekranu, a to czuły ojciec. "Nasz ulubiony tata dziewczyn"

2024-06-17 15:36

Bruce Willis to aktor, który nie kojarzy się z delikatnością. Kreowane przez niego postacie to raczej mocne charaktery, które nie boją się postawić wszystkiego na jedną kartę. Znany tata prywatnie zdaje się być zupełnie inny, co pokazują opublikowane przez jego bliskich zdjęcia.

Znamy go jako twardziela z ekranu, a to czuły ojciec. Nasz ulubiony tata dziewczyn
Autor: Instagram @demimoore Znamy go jako twardziela z ekranu, a to czuły ojciec. "Nasz ulubiony tata dziewczyn"

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca, ale nie w każdym zakątku świata tak jest. Na przykład w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii święto ma ruchomą datę, tatusiowie przyjmują życzenia (i prezenty) w trzecią niedzielę czerwca - w 2024 roku wypadła ona 16 czerwca. Z okazji Dnia Ojca w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo zdjęć znanych ojców. Życzenia tacie złożyły m.in. córki Bruce'a Willisa.

“Idealny tata? To mój mąż” - jak kobiety postrzegają partnerów jako ojców

Bruce Willis to tata pięciu córek

Bruce Willis jest ojcem pięciu córek. Urodzona w 1988 roku Rumer Glenn, młodsza o trzy lata Scout LaRue i Tallulah Belle, która przyszła na świat w 1994 roku to owoce związku z Demi Moore. Mamą dwóch najmłodszych, urodzonej w 2012 roku Mabel Ray i dwa lata młodszej Evelyn Penn, jest druga żona aktora, Emma Heming.

Rodzina jest ze sobą bardzo związana, co uwidoczniła jeszcze bardziej choroba aktora. Z okazji Dnia Ojca na profilach kobiet bliskich sercu Bruce'a Willisa - jego byłej i obecnej żony, a także córek - pojawiły się zdjęcia i okolicznościowe życzenia.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla naszego ulubionego taty dziewczyn. Kochamy cię, BW!

- możemy przeczytać m.in. na profilu Demi Moore.

Na karuzeli zdjęć możemy podglądać rodzinne kadry - to fotografie z przeszłości, zestawione z teraźniejszością. Zmieniły się córki, zmienił się i ich tata.

Przeczytaj także: Tata czterech dziewczynek ma dość. Nie jest mu przykro, że nie ma syna

Bruce Willis ma wsparcie bliskich

Dwa lata temu bliscy poinformowali, że u aktora zdiagnozowano afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. Konieczne było wycofanie się z blasku reflektorów i zakończenie kariery.

"To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny, jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą nieustającą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna rodzina i chcieliśmy, aby wiedzieli o tym jego fani, ponieważ wiemy, jak wiele on dla was znaczy, tak, jak wy dla niego" - czytamy na Instagramie.

Stan Bruce'a Willisa stale się pogarsza, co możemy obserwować w postach w mediach społecznościowych. Widzimy tam również, jak wiele ciepła dostaje od swoich dziewczyn. Chociaż nie jest już tą samą osobą, miłość to jego najcenniejszy skarb, a tej mu nie brakuje - nie tylko od święta, ale i na co dzień. A to największy prezent, jaki może otrzymać od swoich córek.

Przeczytaj także: 9 ważnych zasad, które każdy ojciec powinien wpoić swojej córce 

Bruce Willis kończy dzisiaj 69 lat! Sprawdź, ile wiesz o słynnym aktorze [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
W którym roku powstała pierwsza część filmu „Szklana Pułapka”?