Happy mum na wiosnę i lato 2014

2014-02-26 15:05
Happy mum
Autor: mjakmama24.pl

Ubranie przyszłej mamy nie musi być nudne i oczywiste! Minęły już czasy, kiedy kobiety w ciąży nosiły szerokie ogrodniczki, a do jeansów związanych gumką zakładały koszulę męża. Nowoczesne przyszłe mamy ubierają się w Happy mum!

Nowa kolekcja marki Happy mum to kwintesencja świeżości i kobiecości przełamana nowoczesnymi, rockowymi akcentami. Pojawiają się w niej inspiracje najnowszymi modowymi trendami, wprost ze światowych wybiegów: eleganckie koronkowe sukienki, połączenie koronki z dresową dzianiną, zabawne printy na tkaninach czy kroje zainspirowane poprzednimi epokami.

Marka nie zapomniała również o tych mamach, które w ciąży nie chcą rezygnować ze swojego glamrockowego wizerunku. Z pewnością spodobają im się sukienki z metalowymi suwakami, skórzane wykończenia, odważne printy i nowoczesne kroje.

Na uwagę zasługuje kolekcja dla mam karmiących. Do tej pory trudno było kupić w polskich sklepach ubrania funkcjonalne, a zarazem pozostające w modowych klimatach.

Hitem kolekcji jest top z wbudowanymi zamkami i zabawnym nadrukiem "Happy mum, happy milk", który powstał w wyniku ogłoszenia przez markę konkursu dla Klientek "Zaprojektuj swój T-shirt".

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Happy mum.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE