Zdrowa dieta dla mam, czyli jak utrzymać zgrabną sylwetkę z Pomelo

2015-07-21 16:03
Zdrowa dieta
Autor: materiały prasowe

W masie codziennych obowiązków ciężko wygospodarować czas na przygotowywanie zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków. Codzienne dostarczanie organizmowi odpowiedniej dawki witamin i składników odżywczych jest jednak konieczne. Jak to zrobić?

Pomelo to system zdrowego odżywiania się przez cały dzień. Oferujemy pakiet 5 posiłków dostarczanych każdego dnia. Nasze jadłospisy są skonstruowane w taki sposób, żeby dostarczyć organizmowi energii, witamin i wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. W naszej ofercie mamy 6 rodzajów diet:

  • 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal – dla osób zainteresowanych redukcją wagi
  • Zbilansowana – dla osób chcących utrzymać swoją wagę, jeść zdrowo i smacznie
  • Wege – dla osób niejedzących mięsa
  • Sport – dla osób uprawiających sport minimum 3 razy w tygodniu, mających większe zapotrzebowanie kaloryczne

Nasze posiłki tworzymy z myślą o wszystkich aktywnych, zabieganych, dbających o siebie ludziach. W naszych pakietach stosujemy produkty najwyższej jakości.

Naszym celem jest zadbanie o zdrowie i samopoczucie naszych klientów a jednocześnie pokazanie, że słowo dieta nie oznacza wyrzeczeń, głodówek, nudy. Staramy się wyrabiać w ludziach zdrowe nawyki żywieniowe. Oferujemy również poradę dietetyka.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Pomelo.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE