Zdrowa dieta dla mam, czyli jak utrzymać zgrabną sylwetkę z Pomelo

2015-07-21 16:03
Zdrowa dieta
Autor: materiały prasowe

W masie codziennych obowiązków ciężko wygospodarować czas na przygotowywanie zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków. Codzienne dostarczanie organizmowi odpowiedniej dawki witamin i składników odżywczych jest jednak konieczne. Jak to zrobić?

Pomelo to system zdrowego odżywiania się przez cały dzień. Oferujemy pakiet 5 posiłków dostarczanych każdego dnia. Nasze jadłospisy są skonstruowane w taki sposób, żeby dostarczyć organizmowi energii, witamin i wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. W naszej ofercie mamy 6 rodzajów diet:

  • 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal – dla osób zainteresowanych redukcją wagi
  • Zbilansowana – dla osób chcących utrzymać swoją wagę, jeść zdrowo i smacznie
  • Wege – dla osób niejedzących mięsa
  • Sport – dla osób uprawiających sport minimum 3 razy w tygodniu, mających większe zapotrzebowanie kaloryczne

Nasze posiłki tworzymy z myślą o wszystkich aktywnych, zabieganych, dbających o siebie ludziach. W naszych pakietach stosujemy produkty najwyższej jakości.

Naszym celem jest zadbanie o zdrowie i samopoczucie naszych klientów a jednocześnie pokazanie, że słowo dieta nie oznacza wyrzeczeń, głodówek, nudy. Staramy się wyrabiać w ludziach zdrowe nawyki żywieniowe. Oferujemy również poradę dietetyka.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Pomelo.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

NOWY NUMER! W magazynie Dziecko Zakupy i My: mnóstwo inspiracji dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży – nie tylko na Święta! W najnowszym numerze przeczytasz o wirusach, o dobrym śnie, diecie alergika i życiu bez telewizora.

Czytaj więcej
DZiM 12/20
KOMENTARZE