Jak dobrze dobrać wózek dziecięcy? Odpowiedź na targach MOTHER & BABY w Warszawie

2015-06-12 13:56
Teutonia
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Wózki dziecięce marki teutonia będzie można obejrzeć w hali VIP nr 1.

Przed zakupem wózka dziecięcego konieczna jest jazda próbna. W dniach 20–21 czerwca na terenie warszawskich Wyścigów Konnych odbędzie się największa w Polsce impreza organizowana dla kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku do 9 lat. Wśród zapowiadanych atrakcji, będzie także można poznać zalety różnych wózków marki teutonia.

Odwiedzając targi Mother & Baby, warto sprawdzić wybrane modele wózków i zadać kilka istotnych pytań ekspertom. Goście mogą spodziewać się specjalnych „targowych” cen. Jak zapewnia właścicielka sklepu Piotruś Pan – Sylwia Bielecka – z pewnością będzie tak w przypadku stoiska marki teutonia (hala VIP nr 1). W ramach promocji będą obowiązywać najniższe ceny zestawów wózkowych.

Wózki dziecięce: co brać pod uwagę przy wyborze?

Pani Sylwia Bielecka na targach doradzi, jak dobrze dobrać wózek, by spełniał potrzeby zarówno rodzica, jak i dziecka. Rodzice najczęściej potrzebują wózka miejsko-terenowego, z pełną amortyzacją, pompowanymi kołami odpornymi na przebicia, dużą gondolą oraz obszernym siedziskiem, przekładaną rączką. Dobrym wózkiem dziecięcym na każdy teren jest model BeYou marki teutonia, z kolei smukłą i zwrotną wersją na spacery po mieście jest model Cosmo. Do wyboru jest zawsze spacerówka lub gondola.

Nie bez znaczenia pozostaje też bogata oferta kolorystyczna. Rodzice często poszukują w wózku odzwierciedlenia własnego stylu. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, wspomniana marka oferuje program Made for You. Umożliwia on stworzenie modelu według własnego pomysłu – z wykorzystaniem opcji doboru koloru nie tylko stelaża, lecz także siedziska, gondoli, pałąka i budki.  

Marka teutonia zaprasza do odwiedzenia targów i sprawdzenia promocji:
Hala VIP nr 1 Sklep Piotruś Pan – TEUTONIA POLSKA
Targi Mother & Baby, Warszawa, 20–21 czerwca 2015

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE