Komfort dla bliźniaków

2013-05-17 8:00
komfort dla blizniakow
Autor: _materialy_prasowe

Dzisiaj na rynku można znaleźć wiele rozwiązań dla rodziców bliźniąt. Wybierając wózek dla małych pasażerów, należy przede wszystkim pamiętać o ich bezpieczeństwie.

Wózek spacerowy, taki jak np. Zwilling ZX II z oferty firmy Hartan gwarantuje maluchom komfortową i bezpieczną jazdę. Dzięki wkładanym gondolkom służy maluchom do 6–8 miesiąca, natomiast wersja spacerowa może być stosowana do 3. roku życia. Nowoczesne rozwiązania zapewniają wygodę użytkowania wózka zarówno małym pasażerom, jak i ich rodzicom. Niezależna regulacja siedzisk sprawia, że może być on używany nie tylko przez bliźnięta, lecz także przez dzieci w różnym wieku. Wózek mieści się we framugach drzwiowych (szer. 79,5 cm). Komfort podróży dodatkowo zwiększają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, obszerne gondole Soft, amortyzowane koła obrotowe z blokadą oraz siedzisko montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dogodnym rozwiązaniem jest również 4-stopniowa regulacja oparcia do pozycji leżącej. Budka spacerówki Hartan zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem i – co ważne – wykonana jest z tkaniny z filtrem UV (według standardu australijskiego +50).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE